Slide background

Kdo doplní náš tým v logistickém centru? Hledáme skladníka

Do našeho týmu v Jažlovicích u Říčan hledáme skladníka nebo skladnici, který se nebojí práce, zároveň ale uvítá spíše neformální a příjemné prostředí s rozumným šéfem.
Nová posila se zapojí do týmu, který má na starost příjem a kontrolu zboží, manipulaci, kompletaci a balení, štítkování a když tak ještě nějaké drobnosti, které se ve skladu obvykle dělají.

Praxe na podobné pozici bude určitě výhodou, co neumíte Vás naučíme, takže si určitě dodejte odvahu ozvat se nám i v případě, že jste čerství po škole a končí Vám prázdniny.

Stačit nám bude, pokud máte výuční list. Potvrzení, že nezacházíte za hranu zákona, ale určitě chtít budeme (Výpis trestního rejstříku).

Pokud nemáte řidičák na VZV nebo retrak, nevadí, zařídíme Vám vozíkovou autoškolu.

Uvítáme časovou flexibilitu. U nás to znamená, že občas můžete pracovat přesčas, pak si taky občas můžete ten čas v práci zkrátit. Nicméně se bavíme o ranních nebo odpoledních směnách (osmi hodinové směny v rozmezí 7-21 hod).

Za školení ADR a potravinářský průkaz získáte body navíc.

Hledáme někoho, kdo u nás bude chtít pracovat na plný úvazek, dlouho a rád.

Kromě platu nabAízíme také bonusy, školení, stravenky, možnost dopravy firemním busem z Prahy a v neposlední řadě super firemní akce.

Pošlete nám životopis a my se Vám ozveme zpět.

Kontakt:

ING. JAN ŠPRYSL

MANAŽER LOGISTIKY

mailjan.sprysl@cargologix.cz
mobil+420 724 213 817
tel+420 326 556 414

cargologixcargologixcargologixcargologixcargologixcargologix
Rychlý kontakt